https://www.high-endrolex.com/36

Sitil | BESİCE
0312 397 27 20 info@besice.com.tr Harita

İş Ortaklarımız

Sitil

Sitil Boya

Markalarını Ç.O.S.B tesislerinde üreterek günümüzde 68 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.

1987 yılında kurulan Firmamız, Sitil markası ile bugün sektöründe lider firmadır.Kuruluşundan bu yana her geçen yıl üretim teknolojisini geliştiren, maliyet avantajı sağlayacak yatırımları öz kaynakları ile yapan Firmamız , sektörün dinamiklerini oluşturan ve yönlendiren firma konumundadır.

Hiç ara vermediği AR-GE faaliyetleri ile birçok ürünü ilk kez üreterek, sektöründe takip edilen, yenilikçi firma kimliği kazanmıştır.

Özellikle 1995 yılında Rusya pazarına girmesiyle birlikte bir Türk markasının daha uluslararası pazarda etkin olmasını sağlamıştır. Günümüzde, üretiminin yaklaşık yarısını ihraç eden firmamız, Ukrayna başta olmak üzere; Doğu Avrupa, Balkanlar, Kıta Avrupası, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine, Sitil markası ile ürün satışı yapmaktadır.

Paketleme, dolum ve depolama işlemlerini, 32 bin metrekarelik bir alana kurulmuş olan tesislerinde yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ilkesini gözeten, çağdaş ve genç bir marka olan Sitil, firmamızın kurumsal değerlerinden de güç alarak hızlı bir büyüme trendi sergilemektedir.

 Sitil, Türkiye’de ayakkabı bakım ürünleri konusunda uzman marka olarak; ürün çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüketicilere pratik çözümler sunmaktadır.
İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Bursa illerinde bulunan bölge ofisleri ile geniş bir dağıtım ağı kuran firmamız, Sitil markalı ürünlerinin, ülkenin en uzak köşesinde bile bulunmasını mümkün kılmıştır.

Her hakkı Saklıdır. © 2019 | BESİCE

https://www.high-endrolex.com/36